O dopravě a platbách

Možnosti platby:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Informace a ceník dopravy:

Eshop www.tiande-veseli.cz zasílá Vaše objednávky do těchto zemí:

Doprava mimo ČR vždy po předchozí domluvě s eshopem

Doba dodání

Eshop www.tiande-veseli.cz zasílá jenom uhrazené zboží, nebo zboží na dobírku. Při objednávkách do 09:00 hodin expedujeme kurýrem ještě tentýž den, objednávky po 09:00 hodin expedujeme následující den.
Den expedice se označuje jako D.

Ceny v eshopu www.tiande-veseli.cz

Všechny ceny produktů a dopravy jsou uvedeny včetně DPH. Rozpis DPH je vždy uveden na proforma faktuře, faktuře a v pokladně eshopu www.tiande-veseli.cz.
Dárek k nákupu je vždy zpoplatněn sumou 1Kč / ks.

Rezervace neuhrazeného zboží a zboží na objednávku

Zboží z objednávek ve statusu “Čeká na platbu” je rezervované v objednávce po dobu 7 dnů. Po této době je objednávka stornovaná. Znovuobnovení objednávky je možné, ale dostupnost zboží se řídí aktuálními skladovými zásobami.

Pokud je v objednávce zboží na objednávku nebo velkosklad, znamená to že zboží je právě objednané do skladu eshopu, je na cestě, nebo eshop je schopný objednat toto zboží tak aby bylo co nejrychleji k dispozici. Dodací doba se ale v tomto případě prodlužuje o 5 pracovních dnů.

Doklady

Po vytvoření objednávky, se zákazníkovi automaticky odešle proforma faktura na email zákazníka. Proforma faktura není daňový doklad, ale obsahuje všechny náležitosti faktury.
Faktura se automaticky vygeneruje zákazníkovi po uhrazení plné ceny objednávky.

Fakturu i proforma fakturu si zákazník rovněž může stáhnout ve svém účtu po přihlášení se do eshopu.

Nákupní košík