100% přírodní sirupy nabité vitamíny pro energii a vitalitu vašich dětí
Vitamíny jsou pro vaše malé ratolesti nesmírně důležité. Zdravé ovoce se ale často setkává s odmítnutím. Čemu mlsný dětský jazýček neodolá? Lahodným sirupům plným důležitých vitamínů C, E a betakarotenu. Jsou 100% přírodní a neobsahují zbytečnou chemii ani konzervanty. Ve 3 příchutích přinášejí dětem od 3 let potřebné vitamíny, které posilují imunitu a dodávají energii pro jejich radostné objevování světa.

Aktivní složky:
Beta karoten
Je to provitamin A, silný antioxidant. Chrání pokožku před předčasným stárnutím způsobeným ultrafialovým světlem. Tato látka předchází a léčí poškození povrchu kůže, účinně zmírňuje zarudnutí. Pomáhá posilovat hydrolipidický plášť pokožky.

Brusinka
Brusinky obsahují velké množství vitamínů, minerálů, organických kyselin a mnoho fenolových sloučenin. Triesloviny obsažené v brusinkách mu dodávají schopnost zvýšit intimikrobiální obranu těla a zabránit výskytu zánětlivých procesů.

Jablko
Toto ovoce lze považovat za jedno z nejlepších plodů pro dítě. Ideálně kombinuje vitamíny, organické kyseliny, mikro a makro prvky. Jablečná šťáva zlepšuje trávení, aktivuje imunitu dětí, zlepšuje paměť, zlepšuje kvalitu spánku.

Vitamín E
Vitamin E vyživuje, regeneruje, zpomaluje proces stárnutí neutralizací volných radikálů.

Ostružina
Extrakt ostružiny je zásobárnou vitamínů. Podle starořeckého mýtu vyrostlo toto bobule z krve Titánů, kteří se vzbouřili proti bohům. Všechny části rostliny mají příznivé vlastnosti – jak listy, tak samotné bobule. Dokonale osvěží pokožku a dodá jí zářivost. Odstraňuje svědění a odlupování pokožky hlavy, obnovuje sílu vlasů.

Noni
Obsahuje velké množství antioxidantů, vitamínů a minerálů – celkem více než 150 biologicky aktivních látek. Poskytuje tělu mnohostrannou podporu.

Elena radí “Sirupy s ovocnými šťávami a vitamíny”

Produktový webinář “Sirupy s ovocnými šťávami a vitamíny”

Nákupní košík