Máte milión plánu, různé nápady, mnoho všelijakých věcí, které chcete udělat a všímáte si, že nestíháte ? Náš život je v téhle době tak energetický, natolik živý že opravdu chceme všechno stihnout a dokončit. Chytáte se denně za hlavu, kde se rodí nové nápady a snažíte se během tohoto procesu nezapomenout vyplnit každodenní proces.. co když zapomeneme, či něco vynecháme? Náš mozek pracuje na plné obrátky.

Zastavte se a zamyslete se, na kolik vám vaše síly a tato plná energie ještě stačí ? Kde se vidíte za dalších 10 -16 let ? Ani nejde o to, jak chcete vypadat, nebo čeho chcete dosáhnout, podstatné je, jak se chcete cítit ? Jak by vás mělo vnímat vaše okolí ? 

Aktivní dlouhá léta s tianDe

Když se podíváme realitě do očí, tak s každou další minutou naše tělo stárne, naše svaly chabnou, síly bude ubývat a mozek se začne unavovat. Musíme naše buňky neustále trénovat a popohánět vpřed.

Zajímavost : jeden experiment dokazuje, že když k dospělý atlet s dobrou kondicí bude opakovat každičký pohyb malého dítěte, tak po pár minutách atlet padne vyčerpáním. 

Naše aktivita se v průběhu let mění a slábne. Naštěstí existuje mnoho různých způsobu, jak tento proces zpomalit a dodat si potřebnou sílu. 

Dle tradiční čínské medicíny – si náš organismus dokáže aktivovat proces regenerce buněk, jen je potřeba jej k tomu malinko popostrčit (síla vnitřní energie).

K vyvážené stravě a aktivnímu pohybu, nám firma tianDe nabízí skvělé doplňky stravy. Začneme z velmi důležitých funkčních komplexů, které přispívají velice pozitivně našemu zdraví :

Vápník - král minerálů a svobody pohybu!

Vápník – král minerálů a svobody pohybu!

„Citrokalcevit“ je zdrojem biologicky dostupného vápníku, který umí tělo dokonale vstřebat, a má příznivý vliv na práci všech důležitých systémů. Nedostatek této nenahraditelné látky ovlivňuje nejen náš vzhled, ale i náš fyzický a psychický stav. Co je to biologicky dostupný vápník? Jedná se o formu minerálu, který je naším tělem nejúčinněji vstřebáván, a proto má pro tělo největší přínos. Moderní vitaminový a minerální komplex “Citrokalcevit” obsahuje citrát vápenatý, který je dobře absorbován bez ohledu na věk a kyselost žaludku. 

Buďme plní energie, zdravý a krásný, lidem nad 30 let se doporučuje citrokalcevit užívat jako doplněk stravy, který by měl být rituálem ve vaší domácnosti.

Citrokalcevit posiluje imunitu, mimo to odkyseluje organismus, pomůže s únavou, posiluje kosti

Obránce jater!

Někteří se domnívají, že pokud člověk nemá žádné zlozvyky, nemusí se o svá játra starat. Ve skutečnosti jsou játra každého moderního člověka silně zatěžována. Ne nadarmo se játrům říká „druhý imunitní systém“. Játra přispívají k neutralizaci nezdravých látek, které do těla přicházejí s jídlem, vzduchem, léky, nebo se tvoří přímo v těle samotném.

Za nejlepšího obránce a léčitele je považován ostropestřec mariánský a v lidovém léčitelství je používán již více než dva tisíce let. Obsahuje látky, které mají schopnost chránit a posilovat jaterní buňky, k nimž patří i skupina přírodních látek s názvem flavolignany, pomáhající očišťovat jaterní buňky od nahromaděných škodlivých látek. Jejich vysoké antioxidační schopnosti chrání další orgány a soustavy v těle.

Funkční komplex „Ostropestřec s riboflavinem“ je dalším zdrojem flavonoidů a vitamínu B2, které jsou nezbytné pro efektivní fungování jater. Hlavní složky komplexu přispívají k čištění, ochraně a obnově poškozených jaterních buněk.

Komplex má příznivý účinek na činnost trávicího traktu, podporuje činnost žlučníku, stimuluje funkci vlastních antioxidačních systémů těla.

Zajímavost : Podle tradiční čínské medicíny jsou oči pod vlivem jater a ta spolu se žlučníkem přináležejí prvku dřevo. K němu také patří jaro. Pokud nemáme v pořádku játra, můžeme pozorovat i potíže s očima. Zmíněné orgány jsou právě na jaře vystaveny zvýšené zátěži.

Čistý organismus – zdravý organismus!

Nastal čas udělat si pořádek v organismu.

Extrakt z ořešáku královského pro čistotu organismu. Parazity máme všude kolem nás. Máme je všichni! Tento komplex podporuje imunitní systém a zvyšuje obranyschopnost. Výtažek z listů vlašského ořechu je skvělým přípravkem pro celkovou očistu organismu, má anthelmintický účinek. Obsahuje třísloviny, flavonoidy, velké množství vitamínu B, který je nezbytný pro správnou funkci srdce, vitamíny C a P – antioxidanty pro zpevnění struktury cév, minerální soli a éterický olej.

Vlašský ořech je skvělý protijed při otravě toxickými látkami různorodého původu.

Jako další etapou tohoto posilujícího komplexu pro naše zdraví jsou tyto zázračné doplňky :

Vyvinuté na bázi Cordycepsu – Housenice čínské, která je na východě považována za nejprospěšnější houbu na světe.

Po mimo to jsou tyto dva komplexy obohaceny koenzymem Q – neboli Boží jiskrou, která nám dodáva příliv energie.

Pradávná teorie hlásí, že stáří nastupuje s nedostatkem koenzymu Q. Proto by tyto skvělé doplňky neměly chybět ve vaší domácností.


Pro aktivní dlouhověkost!

„Shousin“ je populární čínský bůh dlouhověkosti, jeho obrazy a figurky stojí v čínských domácnostech na čestném místě a jsou jedním z nejčastějších symbolů feng shui. Funkční komplex „Shousin“ je tu pro vás, pokud se chcete cítit čile a plní energie v každém věku!

Aktivní složky komplexu pomáhají chránit tělo před ničivými účinky volných radikálů, zpomalují proces stárnutí a zlepšují kvalitu života.


Pro vítězství v soutěži krásy!

„Piaoliang“ v čínštině znamená „krasavice“. Zářivá kůže, lesklé a silné vlasy, zdravé a upravené nehty jsou snem každé ženy a zároveň nenahraditelnými atributy nejen každé krasavice, ale i všech úspěšných lidí.

Funkční komplex „Piaoliang“ je zdrojem vitamínů, minerálů a antioxidantů, které chrání pokožku, vlasy a nehty před předčasným stárnutím, zlepšuje jejich stav a vzhled.

Odborníci společnosti TianDe vyvinuli pektinové kysele, které obsahují harmonii skvělé chuti a zdraví. Obsahují probiotika a mají jedinečné složení pro dokonalý pocit. Pektin je přírodní polysacharid, který udržuje metabolismus v normálu a čistí organismus. Pektinová kysel představuje chutný způsob, jak chránit svůj trávicí trakt.

Zapomeňte na potíže s trávením, odteď bude váš organismus fungovat bez narušení. Je to skvělá svačinka nebo doplněk k hlavnímu příjmu potravy a na vašem každodenním jídelníčku zaujmou důstojné místo.

Pektinový kysel s vlochyní a borůvkou „Anti-aging“ s cukrem a sladidlem

Pektinový kysel s vlochyní a borůvkou „Anti-aging”

Pektinové želé s šťávou z rakytníku a jablka „Balance“ s cukrem a sladidlem

Pektinové želé s šťávou z rakytníku a jablka “Balance”

Pokud je nos ucpaný, poškozuje se volné proudění čchi. Východní mudrci předpokládali, že pokud se v organismu přeruší cirkulace energie, člověk onemocní.

Energie Čchi

Energie Čchi je životodárný dech i přírodní síla, která naplňuje celý vesmír. Podle tradiční východní medicíny právě na správné cirkulaci energie čchi v organismu závisí to, jak se člověk cítí. Ve starověké číně léčitelé věděli, že díky zvláštním rostlinám a olejům je možné obnovit dýchání nosem, a tedy i blahodárný tok čchi. Obnovit fungování organismu.

Nanášíme přímo na špičku a křídla nosu, můžeme nakapat do aroma-difuzéru a vychutnávat si každý nádech a výdech.

A samozřejmě nezapomínáme na naše úžasné čaje, které mají blahodárný vliv na náš organismus a podporují správnou funkci našich buněk. 

tianDe nabízí veliký výběr léčivých čajů s různým cílovým zaměřením. Tyto čaje podporují náš organismus, zvyšují imunitu, léčí různé nemoci. Sběr bylinek se provádí v čistě ekologickém území Altajského kraje.

Pojďte se cítit skvěle, nehledě na náš věk! Buďme krásní, zdraví, energetičtí a plný sil, buďme příkladem pro mladé generace.

Nákupní košík