V průběhu tisícileté zkušenosti léčitelů tradiční čínské medicíny byly shromážděny obrovské zkušenosti k obnovení zdraví.
tianDe přichází na trh se silnou bylinnou kůrou, která dokáže vyřešit vaše gynekologické potíže. Léčebně profylaktické vložky a intimky TianDe jsou unikátními prostředky pro prevenci, komplexní ozdravení a hygienu ženského organismu.

∗ nepříjemná a bolestivá menstruace
∗ výkývy nálad, nadýmání, potíže s pletí
∗ výtoky, záněty, mykózy, cysty
∗ záněty močového měchýře a ledvin
∗ potíže s otěhotněním
∗ slabá imunita
∗ inkontinence

Fytovložka energie života obsahuje komplex z 38 léčivých bylin, jako jsou andělika čínská, kořen zázvoru, světlice barvířská, lékořice, kopřiva, jitrocel, divoký heřmánek, pryskyřice myrhy, máta peprná, kurkuma, exstrakt Jarvy lékařské, extrakt z aloe vera, směs esenciálních olejů, extrakt z kořene Rdesna mnohokvětého, extrakt z kořene pivoňky a další byliny.

Menstruační vložky tianDe slouží jako podpora léčby a prevence gynekologických problémů a hormonálních stavů při menopauze. V balíčku najdete také proužek na měření pH moči.Obsahují 49 výtažku z bylin – kurkumy, máty, anděliky a další…

Vložky Energie bylin zároveň zvyšují imunitu a dodávají energii.
Také pomáhají normalizovat krevní oběh v pohlavních orgánech.

Nefritová svěžest  je účinná při prevenci gynekologických onemocnění a při jejich léčbě. Aloe je přírodní antibiotikum, významně tedy podporuje léčbu zánětů. Maximálního terapeutického efektu docílíte v kombinaci s použitím ostatních produktů ze série „Nefritová svěžest“.  Svěžest pro každý den.

Jémná péče nabízí měkkou vrchní vrstvu z přírodního materiálu, a okamžitě propouští vlhkost dovnitř, poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti a pohodlí. Vnitřní fytonáplň je napuštěna přírodními výtažky, které pomáhají ničit bakterie a mají močopudný účinek. Široký lepící základ zajišťuje vynikající fixaci na vložky na prádle.

Nákupní košík