Koukáte se do zrcadla a nejste úplně spokojení se svou postavou ? Jsou někde nedokonalosti a chtěli byste s tím něco udělat ? Tak teď je ten pravý čas se dát do pořádku ! 

Korporace tianDe nám nabízí škálu produktů, které nám s tím pomohou a já Vám nyní ukáži přehled o našich TOP produktech, které si zákaznice velice vychvalují.

Dieta je jedna z těch věcí, které téměř vždy v dlouhodobém horizonzu selže! Ve skutečnosti, lidé, kteří drží diety, naopak svou váhu plíživě nabírají. Proto místo toho abyste se soustředili pouze na hubnutí, jako svůj primární cíl, je potřeba změnit svůj životní styl a začít jíst zdravě, proto abyste se cítili zdravější, šťastnější – a to hubnutí bude dalším benefitem pro vaše tělo.

Nezapomínejte na pohyb a vnitřní harmonii. Zkuste se oddělit od stresu, závisti a okolních negativních vlivů na vaši psychiku. Každý člověk je vyjímečný a krásný, nezapomínejte na to. 

Velice důležitý prvek je pitný režim! Pijte hodně, ať má tělo dostatek tekutin.

Čaj tibetský sběr čistí náš organismu s od toxinů, zrychluje metabolismus a lýtkovou výměnu, odvádí z těla soli a snižuje hmotnost.

Proteinové koktejly přispívají k zlepšení metabolismu, díky nim nastartujete hubnutí.

Jedna porce obsahuje 11 gramů bílkovin a jen 55 kcal.

Koktejly zároveň regenerují svaly, zmírňují pocit únavy, dodávají energii, formují postavu a spalují tuky!

Vybrat si můžete ze 4 různých příchutí. Všechny chutnají skvěle!

Trubkovec osinatý podporuje odvodnění organismu, a tak kromě diety přispívá ke snížení tělesné hmotnosti.

Truskavec ptačí přispívá ke zdraví močového ústrojí.

Šípek přispívá k obranyschopnosti organismu.

Pojďte rozproudit naší lymfu !

Jak na to ? Dělejte si pravidelně solnou masáž ve sprše. Naše sole nejen bojují s povrchovými nedokonalostmi a problémy kůže, ale také krásně pomáhají rozproudit lymfatický systém. Pro lepší účinek použijte SPA rukavici : Speciální „zrnitá“ vazba dělá z této rukavice opravdu multifunkční nástroj, který pečlivě odstraňuje zrohovatělé vrstvy pokožky a poskytuje masážní efekt, snižuje projevy „pomerančové kůže“.

Tělová sůl Horký zázvor vám pomůže v boji s nedokonalostmi.

Zázvor v kombinaci s mořskou solí propůjčuje pokožce hladký a hedvábný vzhled, pomáhá redukovat celulitidu a viditelně vypíná pokožku. Výborně zahřívá pokožku, zlepšuje mikrocirkulaci.

Soli

Lymfatické cévy jsou uložené v podkoží, proto je pomocí úklonů můžete dobře stimulovat. Inspirujte se jógou nebo se zkrátka uklánějte a protahujte tak, jak je vám to příjemné.

Rozlučte se s celulitidou ve 4 krocích !

sprchový gel Citrus Aroma

Pravidelně se masírujte solemi a používejte Zeštíhlující sprchový gel Citrus Aroma

Namažte dané partie těla zahřívacími krémy, které budou dělat s vaším tělem zázraky.

Namažte dané partie těla zahřívacími krémy, které budou dělat s vaším tělem zázraky.

úklid

Dopřejte tělu nějaký pohyb. Umyjte podlahu, okna, vyluxujte nebo si zapněte oblíbenou hudbu a protáhněte se.

Lipolytický gel na celulitidu

Na závěr se namažte lipolytickým gelem na celulitidu, který napomáhá rychlému odbourávání tukové tkáně a vyrovnává reliéf pokožky. Viditelně snižuje efekt „pomerančové kůže“

Vyzkoušejte bylinný zábal „Modelování postavy“

Listy a výtrusy mořských řas nezní sice vábně, ale mají hned několik skvělých účinků.

Ve spa a wellness centrech se využívají především v různých kúrách pro zeštíhlení postavy a při boji s celulitidou. Urychlují buněčný metabolismus a to díky svému vysokému obsahu laminarinu.

Kyselina alginová, která se v řasách nachází, pokožku krásně hydratuje a vyživuje.


My jsme do zábalu přidali i zázvor, který zrychluje krevní oběh a pomáhá zmírnit otoky. Zelený čaj zase zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních a vyhlazuje pokožku.

bylinný zábal „Modelování postavy“
Metr s indexem tělesné hmotnosti
Nákupní košík