Nastává čas, kdy opět můžeme vyrazit ven pouze v triku a sukni, sundáme ze sebe tu teplou vrstvu oblečení a budeme se radovat hřejivým paprskům sluníčka. Mnoho lidí se stydí obléknout kraťasy či sukni a důvod jsou nevzhledné nohy. Jak si tedy dopřát volnost ?

Oteklé a těžké nohy, časté křeče, nevzhledné křečové žíly, varixy. 

Tyto vjemy přicházejí během dne, často při dlouhém sezení a stání, nejvýraznější jsou večer, nebo sezonně za teplého počasí. U žen se objevují či zhoršují během menstruace a v těhotenství.

Z dolních končetin krev odtéká směrem k srdci proti zemské přitažlivosti. Žíly jsou proto vybaveny množstvím chlopní, které brání zpětnému toku krve. Jak se svaly smršťují a uvolňují přečerpávají krev výš k srdci.

Žíly, které vidíme pod kůží, mají také chlopně a s hlubokými žilami jsou spojeny řadou spojek. Problém nastává, když chlopně v naších žilách nefungují. 

Krásné nohy do kraťas a minisukní

Čím dříve začnete s prevencí, tím déle budou Vaše nohy hladké, krásné a lehké.

Žilní bolest je popisována jako pálení, píchání, tíha a únava v končetinách.

Jsou to bolestivé vjemy v průběhu varixů a potíže mohou omezovat člověka v jeho běžných aktivitách.

Už žádné nošení komprese ! Už žádné vystouplé žíly ! Pomožme našim nohám pocítit lehkost pohybu !

Specialisti korporace tianDe spolu s doktory se zabývají nejčastějšími problémy, které trápí náš organismus. Své studie zaměřují na vytvoření cílených programů, které nám pomohou v boji s daným nezmarem. 

Krásné nohy do kraťas a minisukní

Emulze na nohy Lesní procházka

Bez křečových žil a metliček, obsahuje přírodní venotonika, která zlepšují stav cév.

Kždý pohyb vás od nynějška bude těšit! Použijte ráno a ciťte se pohodlně až do večera.

Přispívá k prevenci otoků, eliminaci diskomfortu a pocitu těžkých nohou,
Pomáhá zmenšit kapilární síť a předcházet jejímu vzniku,
Šetrně pečuje o pokožku nohou.

Nepostradatelný pomocník a top produkt, který je na trhu už přes 10 let. Má zesílenou a vylepšenou receptůru : Fytogel na nohy Slaviton z řady Altai Sacral 

Daruje vám lehký pohyb a radost ze života. Energii z bylin, které jsou tu obsaženy, pocítíte bezprostředně po jeho aplikaci na kůži.

 Slaviton pomáhá uvolnit křečové uzliny na nohou. Obsahuje až 94% přírodních složek, má 8 léčivých extraktů z fytokomponentů. Na místo únavy přichází pocit lehkosti. 

Nanášejte vždy od zdola nahoru směrem k srdci. Slaviton mohou používat i těhotné.

Krásné nohy do kraťas a minisukní

Ideální dvojka pro dokonalé nohy.

Ideální dvojka pro dokonalé nohy.

Přenosný přístroj k bezoperačnímu omlazení a regeneraci.

Věděli jste, že můžete používat přístroj 3D photoner i na metličky na nohou ? V tomto kosmetickém přístroji se kloubí efektivní metoda ultrazvukové mikromasáže o frekvenci 3 MHz a měkkého fotochromatického (barevného světelného) účinku se spektrem vln různých délek (červená, modrá, zelená).

Photoner

Je vytvořený speciálně pro použití v domácích podmínkách a určený pro pravidelné kosmetické procedury. Ušetřte za předražené terapie mimo pohodlí domova.

Zelené záření aktivuje činnost pleťových buněk, přispívá k nasycení pleti kyslíkem, zlepšuje cirkulaci krve, posiluje cévy, zlepšuje stav kuperózní pleti. Má drenážní účinek a nutí lymfatické cévy k aktivnější činnosti (lymfatické cévy vykonávají úklidovou funkci pro naše tkáně), a tedy – zklidňuje pleť, odstraňuje podráždění a zčervenání, odvádí toxiny a zmenšuje otoky

Světelné záření červeného spektra vede k zesílení cévních stěn, způsobuje zahřátí, což zlepšuje cirkulaci krve, aktivuje metabolismus, stimuluje růst nových buněk a regeneraci kolagenu, díky čemuž dochází k odstranění svalového napětí a aktivaci regenerace tkání.

Modré světlo (barva) zklidňuje, má antibakteriální účinky, odstraňuje svalové napětí. Léčivý význam modrého spektra je široký – používá při různorodých zánětlivých onemocněních

Tato terapie Vám pomůže v boji s nedokonalosmi a výsledky léčby se dostaví v rekordním čase.

Nestyďte se odhalit své nohy, pečujte o ně a hýčkejte se !

Nákupní košík