V chladném období se často cítíme unavení a vyčerpaní. Dny se zdají být pochmurné a vyhledáváme nějaký světlý bod, který nám zlepší naší náladu.

Víte, že stačí dodržet 3 základní pravidla a tu radost budeme mít z jakéhokoliv počasí ?

Fyzická aktivita ↗

Tělo potřebuje každodenní sportování nebo alespoň minimální fyzickou aktivitu (Trochu protažení nebo 15 minutová ranní rozcvička, či ranní procházka při venčení pejska, která nám rozpohybuje svaly, probudí tělo)

Racionální výživa a zdravé nápoje ↗

V zimě je zapotřebí si dávat pozor především na výživu, protože nedostatek vitamínů vede k oslabení imunitního systému. Konzumujte více potravin obohacených o vitamíny (ovoce, zelenina, ořechy). A naše bylinné čaje a fyto-nápoje také zahřejí, dodají energii a podpoří trávení.

Dobrý odpočinek ↗

Během pracovního dne si najděte čas na restart svého mozku: odpočiňte si od elektronických zařízení, projděte se. Hodinu nebo dvě před spaním se také vzdejte novinek na mobilu a nekoukejte do toho modrého světla (které ruší spánek) . Délka spánku by měla být alespoň 7 hodin, protože během tohoto období se tělo zotavuje a nabírá sílu do nového dne.

Dnes to byl náročný den, síly vám už docházejí ale vy ne a ne usnout ?

V hlavě máte kaleidoskop myšlenek, plno zážitků, řešení pracovních záležitostí.

Nemůžete dlouho usnout a ráno se cítíte přetíženi?

Nápoj s meduňkou a srdečníkem přezdívaný ,,Fyto-night” ví, jak vám pomoci!

Nápoj s meduňkou a srdečníkem se trefuje do dvou z výše uvedených bodů naráz:

Je to zdravý nápoj, který zaručí zdravý spánek v noci a pohodu během dne! Je to přírodní nápoj s anti-stresovými bylinkami, včetně šípků, který vám pomůže uvolnit se před spaním, zbavit se stresu, v noci si krásně odpočinout a probudit se se skvělou náladou.

Bylinný komplex obsažený ve složení nápoje pomáhá stabilizovat práci nervového systému a obnovit práci biorytmů. Receptura produktu je obohacena o glycin – „antistresovou“ aminokyselinu, vitamíny a pektin.

Dobrý spánek je k nezaplacení:

  • Je nezbytný pro správné fungování nervové soustavy
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
  • Pečuje o správnou a plynulou mozkovou činnost
  • Zvyšuje mentální a fyzickou aktivitu
  • Podporuje normální stav kloubů a pokožky

Produktový webinář “Nápoj s meduňkou a srdečníkem”

  • Přejeme vám nerušený klidný odpočinek.

Nákupní košík