Plánujeme na několik desetiletí dopředu a záleží nám na tom, jak bude naše planeta vypadat za 100 nebo 200 let. Lesy jsou plíce naší planety a každoročně zmizí 13 milionů hektarů lesů. Vysadí se však pouhých 6 hektarů. Tuto situaci můžeme a musíme změnit, a to společně!

Korporace TianDe se zajímá o budoucnost, aktivně uvádí na trh výrobky ekologického zaměření a zvyšuje povědomí o odpovědnosti spotřebitelů vůči životnímu prostředí.

Ekologický projekt korporace TianDe cílí na zvýšení kulturní ekologie obyvatel a popularizaci péče o zdraví a životní prostředí. Od roku 2013 věnuje společnost TianDe finanční prostředky získané z prodeje eko výrobků na ozelenění planety. I vy můžete zakoupením výrobků z řady Eco Sphere přispět na výsadbu jehličnatých stromů a pomoci zachránit planetu.

Akce „Les TianDe“ započala svou cestu v rodné zemi společnosti. Prvních stovky tisíc sazenic byly vysázeny v Altajském kraji. Dále se les rozrůstal v Novosibirské oblasti, v národním parku Soči a v dalších ruských městech.

Tento program pro životní prostředí pokračoval i za hranice Ruské federace, a to hned v několika dalších státech. Sazenice stromů byly vysazeny v Kazachstánu, Bulharsku, Litvě a v Bělorusku. V Červenské oblasti této země byl také vysazen miliontý strom TianDe. 

Tým TianDe vysadil na území České republiky první Les TianDe v dubnu roku 2019, a to na samotném jihu, v okolí Horní Plané. Připomeňte si s námi, jak tato skvělá a motivující akce probíhala.

Letos máš možnost se zapojit i ty ! Opět se bude sázet na území České republiky.

Už druhým rokem sázíme les na území České republiky s jasným cílem – pomoci naší planetě a zvýšit povědomí o odpovědnosti spotřebitelů vůči životnímu prostředí. Staňte se součástí této ekologické akce a pomozte nám vysázet další “Les TianDe”.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na zákaznické podpoře, rádi zodpovíme na Vaše dotazy.

Nákupní košík